Mesiačiky

Mesiac v nás pre teenagerov

Pozrite si / stiahnite si film Mesiačiky:

Ak prehrávanie nie je plynulé (toto sa stáva predovšetkým pri sledovaní HD videa na z Vimea cez pomalšie internetové pripojenie), prosím kliknite na tlačidlo “pauza” a chvíľu počkajte. Video si taktiež môžete zadarmo stiahnuť, vypáliť si ho na DVD a podeliť sa oň s priateľmi. Stačí otvoriť stránku na Vimeo a kliknúť na tlačidlo “Download” pod popisom videa. Tento film bol uvoľnený pod licenciou Creative Commons 4.0 NC-ND, čo znamená, že môžete legálne vytvárať kópie a používať ich na nekomerčné účely. Produkcia filmu nás stála peniaze, preto zvážte prosím finančný príspevok, ak si to môžete dovoliť. Ďakujeme za štedrosť. A ďakujeme, že o nás poviete ostatným!Čo je menštruácia? Čo sa zmení v živote dievčaťa, keď ju prvýkrát dostane?

Mesiačiky sú príbeh o dospievaní dievčat, pred ktorými je nové obdobie života. Natočili sme ich ako samostatný film po úspechu dokumentu Mesiac v nás external (hodnotenie na IMDb: 7.9 bodu). Vznikol so zvláštnym ohľadom na teenagerov a je určený pre nich.

V decembri 2012 sme mali crowdfundingovú kampaň na Indiegogo external, aby bolo možné spustiť produkciu. Tento film vznikol vďaka vám, našim fanúšikom a úžasným sponzorom. Často dostávame otázky ako je možné nám pomôcť aj po skončení kampane: môžete nám poslať finančný príspevok cez PayPal a pomôcť s nákladmi na distribúciu a/alebo jednoducho povedať ostatným o existencii webovej stránky či facebookovej stránky external.